Etkinlik & Organizasyon & Davet Fotoğraf ve Video Çekimleri

Firmanızın yer aldığı veya düzenlediği, organizasyon, tanıtım, açılış töreni, toplantı, davet, resepsiyon gibi etkinliklerinde, profesyonel fotoğraf çekimleri ve video çekimleri yapıyor; bunları özenle ve yaratıcı biçimde düzenliyor ve teslim ediyoruz. Bu süreçte, sürekli iletişim halinde kalıp, işimizi kaliteli ve hızlı bir şekilde yapmak , planlama, çekim ve sunum sürecine birlikte karar vermek projelerimizin amacına uygun ilerlemesini sağlıyor.

Etkinlik, organizasyon, davet, fotoğraf ve video çekimi, bu çekimin önemli aşaması olan hazırlık ve keşif kısmı, sizin talebinizle başlıyor ve şekilleniyor. Lokasyon, kişi sayısı, zaman, saat dilimi gibi nüanslardan sonra sizin talebiniz, özel istekleriniz doğrultusunda bir çekim programı ve bütçe hazırlıyoruz.

Çekim programı doğrultusunda, ekipman seçimi, çekim yapacak kişi sayısı, çekim tekniklerini belirliyoruz. Etkinlik, organizasyon esnasında, görüntülerimizin yüksek kalitelerde kaydedilmesi için, profesyonel ekipmanlar ve yaratıcı bir bakış açısına sahip ekibimizle çalışıyoruz.

Çekim yaptığımız özel gün sonrasında, görsellerimizi, fotoğraf ve videolarımızı belirli bir zaman dilimi içerisinde “editliyor”, montajlıyor ve sizin talepleriniz doğrultusundaki formatlarda paylaşımınıza, saklamanıza uygun hale getiriyoruz. Eğer istenirse, göre anlık paylaşımlar, sosyal medya paylaşımları yapabiliyor sunumlar hazırlayabiliyoruz.

Etkinlik Çekimlerimizden Birkaçı:

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 2016